via https://youtu.be/MV1fZuULEUg Dzisiaj mamy niedzielę 26.04.2020 r, i w tym pięknym dniu chciałbym pokazać Wam coś innego niż Archicad, bo nie tylko Archicadem człowiek żyje, chociaż w większości. Oto materiał który pokazuje jak pięknie wygląda ściek za moim domem. Nie tylko za moim , ponieważ działek z domami jest tu cała masa. Niedawno nasz piękny ściek Jaworznik wyglądał po prostu tragicznie. Czarna, po prostu czarna woda, pełna zawiesin i resztek , łącznie z opakowaniami po kremach. Na filmie zobaczycie jak wyglądały początki oczyszczania przeze mnie tego pyci kawałeczka przyległego do mojego teneru.

Zapraszam do obejrzenia mimo wszystko.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,