via https://youtu.be/F2j13-mJ10c Po długiej przerwie zaczynamy od nowa!!

Mam dla was przygotowane 6 filmów już pociętych i poskładanych, kolejne w natarciu. Myślę że jeszcze chwila i unormuje się liczba wątków.

Na pewno zaczynamy , n a pewno jest materiał 🙂 teraz tylko wy Kochani musicie dopisać 😉 mam nadzieje że się przyda chociaż jednej osobie.

Dzisiejszy materiał to zapowiedź, zapowiedź tego co się będzie działo w kolejnych miesiącach, aż do końca roku

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,