via https://youtu.be/OZ7FkDOWUOo Obecna sytuacja nie zachęca tak naprawdę do niczego. Jednak w sieci widać wiele przykładów tego jak sobie pomagamy i jak pomagamy innym. Nie tylko Polska boryka się z brakiem sprzętu ochrony osobistej, respiratorów czy po prostu rąk do pracy. Kto może pomaga, jednak niektórzy wolą tylko krytykować.
Wraz z firmą HorizonAR popracowaliśmy nad modelem przyłbicy, po mojej stronie był zoptymalizowany projekt, oni zajmują się teraz drukiem. Każdy pomaga jak może. Mam kontakt z wieloma osobami projektującymi podobne rozwiązania z całego świata, WSZĘDZIE JEST PROBLEM, nie tylko u nas.
NAJWAŻNIEJSZE TO UNIKAĆ innych, zostać w domu i nie latać do biedrony po byle baton i cole.

Zapraszam również na https://ift.tt/2R9Oa7N

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,