via https://youtu.be/DxLyyCybK9M Projekt który wykonywany był chwilkę temu i już kilka razy pokazywałem części składowe, a teraz możemy zobaczyć jak zaczynał się projekt a co z tego wyszło.

Sam budynek jest prosty i schludny a funkcja zmieniana była kilkukrotnie. NIe dość że na dole powstało biuro wraz z aneksem do narad i spotkań, zamknięta toaleta, na górze na antresoli mamy miejsce do przemyśleń, kontemplowania literatury i zagłębiania się w pisane opowieści.
Dół oświetla duże okno tarasowe będące jednocześnie wejściem do budynku, jak również dwa niewielkie okna po przeciwnej stronie.
Górę oświetlają w znacznej części okna dachowe.
Całość przewidziana najpierw jako murowana, w finale zatwierdzona jako drewniany szkielet.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,