via https://youtu.be/4U3DIgbpaWI Klient jest klientem i nie zawsze podchodzi do naszej pracy z szacunkiem. Może to brzmi trochę niewiarygodnie, jednak zdarzają się ludzie którzy podchodzą do pracy innych , szczególnie tych tworzących w świecie cyfrowym, bez żadnego szacunku “bo to mu zajęło dosłownie chwilę”.

Jest taki dowcip: Manager pewnej firmy poczuł nagle ból zęba więc poszedł do znajomego stomatologa. Ten obejrzał obejrzał i mówi że trzeba usunąć. Manager zgodził się. Tak więc stomatolog stanął , ustawił się, złapał za zęba, ruch w prawo, w lewo i wyciągnął co miał wyciągnąć. I po wszystkim mówi do managera 100$ , płatne w recepcji. Na to manager: ja na 100$ musze pracować godzine. Stomatolog uśmiechnął się i zapytał: Chciałbyś abym wyrywał Tobie zęba przez godzinę?

Z drugiej jednak strony to my nie zwracamy uwagi na to co się dzieje wokoło, nie reagujemy i potem tylko się uskarżamy w sieci że ci nie płacą, że ci zapłacili połowę. Nie ma co jęczeć, trzeba tylko trzeba trochę pomyśleć, i o tym jest ten film.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,