via https://youtu.be/r9u46KENT_E Dzisiaj zrobimy sobie podłogę na gruncie oraz okna, które również wymagają od nas małej uwagi. W projekcie zakładamy zarówno okna małe jak i te ogromne przesuwne, które umieszczamy na środku ściany bocznej.

Jest to trzeci z serii film dotyczący ćwiczeń na archicadzie 23, kolejne będą się pojawiały systematycznie i poprowadzą Was moi drodzy przez kolejne etapy tego projektu.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,

Jeśli macie ochotę zostać sponsorem odcinka w drugiej części serii, zapraszam do kontaktu
info@szozdakrzysztof.pl lub na 667175889