via https://youtu.be/R0mcn9ExT7w Zapowiedziany kilka dni temu film, pierwszy z przygotowanej serii. Tym razem zaczynamy od podstaw czyli osie konstrukcyjne, ściany – czyli tak naprawdę podstawa jeśli chodzi o sposoby myślenia nad całym założeniem. Idziemy systemem modułowym czyli nie ma wymiarów np 124,58 bo to żaden wymiar. Podstawy archicad do pierwszy projekt, jeśli się wam spodoba seria będzie długa 🙂 można tak bez końca a potem kolejna i kolejna, dajcie tylko znać w komentarzu że takich serii potrzebujecie.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,