Wielokrotnie zadawałem sobie pytanie czy strona internetowa jest ważna czy nie. Dotychczas podchodziłem do tego z umiarkowanym optymizmem. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że jednak zabrałem się za stronę i za to jak chciałbym aby wyglądała.

Mniej więcej raz na tydzień otrzymuję informacje a raczej telefon że moja strona jest fajna, że dużo informacji… lanie wody… a po chwili: “zajmujemy się pozycjonowaniem…” i tak raz na tydzień.

Strona prosta, mam nadzieję że przejrzysta i że wreszcie będzie w międzyczasie czas aby o nią zadbać. Nowe działy dodane po to, aby rozdzielić najważniejsze zajęcia którymi się zajmuję. Masz pytania? Pytaj.

Bim, czyli biblioteki do Archicada; Projekty czyli poszczególne działy od wzornictwa po wizualizację przez wnętrza i modele. Kursy dalej pozostają.

 

I tutaj coś dla osób odwiedzających tę stronę. Zapewne zastanawiacie się nad tym czy wybrać archicada, jeśli tak to gdzie się go nauczyć? Samemu, a może na kursie grupowym..nie? no nie, może na indywidualnym.

I tutaj mały gift. Obecnie pracuję nad biblioteką lekkiego łóżka dla archicada. Lekkie z uwagi nie na to, że lewituje nad podłogą, a jest projektowane bezpośrednio pod Archicada, nie obciążając projektu. Co w nim takiego niezwykłego? Będzie miał wymienne poduchy i pościel, więc robiąc wizualizacje dla 3 pokoi, w każdym ten sam model a inne ustawienia. Fajne? Chyba tak, bo łóżka oryginalne z archicada do wizualizacji to porażka, a łóżka z internetu to kolosy takie że zacinają cały projekt.

Co zrobić aby to dostać?

Wystarczy zapisać się do końca 2016 roku na kurs do mnie i po wpłaceniu zadatku rezerwującego termin, model jest dla Ciebie.