Perspektywy 2018

Na koniec roku każdy kogo znam robi piękne podsumowanie tego co działo się w minionym roku. Tak też się stało w moim przypadku. Koniec roku owocował w wiele bardzo dziwnych zdarzeń i zapowiadał nowy piękny rok.

PIĘKNY ROK

Czy taki piękny to oczywiście wyjdzie o wiele później jak już trochę tego nowego roku przejdzie. Jednak przewidywania i perspektywy są nader rokujące. Z jednej strony rozwijamy lokalną usługę projektelewacji, z drugiej takie imprezy jak targi, spotkania czy kongres gospodarczy.  To są plany, bo przecież nie samą pracą człowiek żyje.

Zastanawiałem się także nad swoją dalszą specjalizacją i tutaj usługi oferowane stałym klientom się nie zmienią. Mogą nieco zmienić swój priorytet i nie być dostępne dla nowych klientów, ale puku co drastycznych zmian nie będzie .

Więcej technologii

Miałem na początku roku bardzo ciekawe spotkanie. Nieco przypomniało mi nie tyle zeszły, co jeszcze poprzedni rok. Plany z tamtego roku nie do końca zostały spełnione, a teraz jest ku temu idealna szansa. Przede wszystkim outfit, prezencja i samopoczucie. A resztę można wypracować w trakcie. Za dużo czasu spędziłem w zeszłym roku przed klawiszami, za mało rozmawiając i spotykając się z ludźmi dla których moja praca stanowi wartość. Ale w tym roku postaram się zmienić ten fakt.

Gonitwa za marzeniami

Czyli to co robię cały czas. Moim marzeniem nie jest wylot na marsa czy zostanie doradcą cesarza. Są to bardziej przyziemne sprawy. Nawal będę walczył z opinią, iż freelancer jest osobą pracującą na własne konto, a nie dorabiającym po pracy. Freelancer to specjalista a nie biały murzyn, który robi za złotówkę. To jedno z moich odwiecznych marzeń, aby jak najwięcej ludzi znało nasza wartość.

A inne marzenia, są całkowicie zależne ode mnie 🙂