via https://youtu.be/uipA_Imc5A0 Oto trochę inny temat, jak zresztą co jakiś czas.
Pracując z wami powtarzam Wam zawsze, że Archicad nie powinien być jedynym programem którego powinniście się nauczyć.

Do tego dochodzą jeszcze programy do modelowania bryłowego, modelowania siatkowego (jak blender) czy graficzne do wektorów i rastrów.

Oto fillm z jednego z projektów. To tak naprawdę wersja testowa, która nie spodobała się klientowi i zrobiliśmy wersję standardową, ale pracy było sporo i nad ta wersją.

Jeśli podoba ci się materiał, zostaw SUBA, i kliknij w dzwoneczek, każda łapka w górę też daje mi znak, że materiały są dla Was cenne.
https://ift.tt/2X88z2m

WIęcej informacji o szkoleniach i archicadzie na
https://ift.tt/2J8Gzl9

Chcesz nauczyć się Archicada? Ściągnij LEGALNIE za darmo i ucz się !!
https://myarchicad.com/

#archicadnagodziny

Additional Tags: Archicad, AutoCAD, drafting, drawing, Graphisoft, Autodesk, Revit, BIM, Building Information Modeling, Building, Information, Modeling, porównanie, vs, witch is better, który program lepszy, rendering, construction, structure, archicad crack, autocad crack, archicad tutorial, archicad tutorial pl, archicad tutorial po polsku, kurs archicad, kurs archicad od podstaw, coach, archicad mentoring, Disney, co lepsze?, problem w archicad, blender od podstaw, artlantis, artlantis tutorial, artlantis od podstaw, mck katowice, ile zarabia architekt, praca architekta jest zajebista, apa architektura, bimobject, teamviewer, jak używać bimobject, biblioteki archicad, obiekty do archicad,