W projektach pojawiła się łazienka w dość niecodziennej formie. Niewielkich rozmiarów pomieszczenie ma sprawiać wrażenie maksymalnej przestronności i przejrzystości.

Podłoga to gres Nowa Gala Concept 01 o naturalnym wykończeniu, w rozmiarze 60×60. Do łazienki prowadzą szklane drzwi ze szkła mlecznego na chromowanej ramie. Po prawej stronie od wejścia znajduje się pralka schowana w szafce. Nad nią znalazła swoje miejsce druga szafka, co sprawia wrażenie kompletnej zabudowy. Zarówno ta, jak i szafki po przeciwnej stronie wykończone zostały lakierem czerwonym, a uchwyty to dość znacznych rozmiarów relingi chromowane. Pralkę od kabiny prysznicowej oddziela ścianka murowana, wypłytkowana od strony kabiny. Płytki białe w satynie. Brodzik to akryl z panelem przednim. Za dostarczanie wody i przyjemności odpowiada zestaw natryskowy z baterią i deszczownicą z Deante. Wejście do kabiny stanowią szklane drzwi z relingami. Jedną ze ścian kabiny stanowią luksfery o zabarwieniu lekko brązowym, z matowym wykończeniem. Ścianka ta znajduje się od strony wc. Samo wc to dość nowoczesne połączenie miski ustępowej Roca Element oraz zestawu Geberit Monolith.

Po przeciwnej stronie znajdują się czerwone lakierowane szafki grubości 30cm. NA nich też została umiejscowiona umywalka o wymiarze 120x30cm!! wykonana z białego corianu. Za dostarczenie wody odpowiadają baterie Roca Kendo (wycofana z produkcji, jednak wcześniej pozyskano elementy). Nad umywalką znajduje się szerokie lustro z trzema regulowanymi halogenikami wykończonymi w chromie. Pomiędzy umywalką a wejściem zwoje miejsce znalazły dwie ceramiczne półki, wykonywane pod wymiar.

Ewenementem jest tutaj sufit. Kasetonowy, na stelażu wykończonym folią lustrzaną, a kasetony zostały w odpowiedni sposób oklejone zamówioną wcześniej fototapetą przedstawiającą niebo. Grafika wydrukowana została na satynowej, lekko połyskującej powierzchni co sprawia wrażenie głębi.

Motyw nieba znajdziemy również za Monolithem, na całej wysokości ściany. Ściana pod oknem oraz ta, na której znajduje się lustro wykończona została kamieniem naturalnym Wall Crazy, w odcieniu szarym. Ściana wejściowa dla kontrastu pomalowana została na żywą skórkę pomarańczy.

projekt łazienki z prysznicemprojekt łazienki z prysznicem

projekt łazienki z prysznicemprojekt łazienki z prysznicem