projekt poczekalni

Zakończyliśmy prace nad projektem poczekalni do firmy zajmującej się urodą damską. Firma na wskroś nowoczesna, jednak prezentujemy widoki jedynie samej poczekalni jako miejsc do siedzenia i wejścia.

Projekt zakłada posadzkę wykonaną z Gresu o formacie 100x100cm w kolorze białym. Ciemno niebieskie satynowe płytki na ścianach kontrastują z zielenią postaci oraz detalami, jak również częścią ściany i sufitu w tym kolorze, po stronie foteli.

Sufit to konstrukcja g-k w którą wbudowano sufit „Barisol”.

Fotele zostały wybrane z oferty niewielkiego regionalnego producenta, z którym dobrano kolory i materiał. Dodatkowo zaprojektowano stoliki ze szkła bezpiecznego dla każdego z foteli.

Ściana z drzwiami wejściowymi nie wykańczana, beton widoczny na wizualizacji to oryginalna konstrukcja, jedynie poddana impregnacji. Drzwi pojedyncze, otwierane od wewnątrz. Przy drzwiach umieszczono wideofon.

 

Wnętrze zostało wykonane w typowo prostym, niemal minimalistycznym stylu, co sprawia ,iż czasami wydaje się zimnym, jednak kolor zielony, będący kolorem firmowym, nadaje charakteru i zapada w pamięć.

 

zainteresowany podobnym projektem? Zapraszam