Kawalerka jednopokojowa

Zamysłem było takie zaprojektowanie przestrzeni, aby jej użytkownik miał maksymalną wygodę. Kolory to barwy uwielbiane przez inwestora. Fiolet, czerwień i brąz. Biel jako uzupełnienie całości. Po wejściu do pomieszczenia widzimy jedno wspólne pomieszczenie. Po lewej szklane drzwi prowadzą co łazienki.

kawalerka - przebudowa wnętrza

 

Dwa sufity podwieszane. Jeden nad barkiem – z reflektorami wiszącymi, oraz w głównej części salonu z sufitem dps oraz dodatkowymi plecionymi lampami. MOżliwość włączenia jednego z nich lub całości. Pod sufitem dps zlokalizowano szafkę z tv, w której umieszczono duże łóżko rozkładane. Stojąc na wejściu widzimy barek oraz dodatkową szafkę expedit w kolorze białym.

mieszkanie kawalerskie

 

Sofa to również ikea, z tym że została przeszyta materiałem i kolorowymi wstawkami. Pod oknem umiejscowiono składane biurko z krzesłem. Na oknach umieszczono rolety rzymskie, co jednak nie przeszkodziło w za

stosowaniu fioletowych firan z lejącego materiału/ Kuchnia to biały lakierowany dół, oraz szara góra. Okap schowany w szafce.

mieszkanie kawalerskie

 

 

 

 

 

W przedpokoju postawiono dwa słupki w których umieszczono miejsce na budy oraz ubranie wierzchnie. Nad całością góruje niewielkie obniżenie z reflektorkami wbudowanymi, dbającymi o oświetlenie.

W salonie po prawej stronie od kanapy umieszczono dużą szafę z mlecznymi szybami. Została ona dobrana na tyle duża, że z łatwością pomieści wszystko, co inwestor planuje w niej umieścić. Posadzka w całym  mieszkaniu to płytki 30×60 imitujące drewno.mieszkanie kawalerskie po przeóbce