Dom Klasyczny

Projekt powstawała dłuższą chwilę. Obejmuje kilka pomieszczeń, z czego poniżej prezentujemy wybrane wizualizacje.

Sypialnia to klasyczne wnętrze, z lekką dozą minimalizmu. Łóżko, szafka tv oraz szafki nocne. Nad szafkami zwieszone białe kule świecące na szafki nocne oraz włączniki ulokowane w osi. Jako plecy łóżka zastosowano wykonaną na zamówienie grafikę będącą połączeniem kilku grafik w tym zdjęcia z Opowieści z Narni.

projekt sypialni barwne kolory

Pokój gościnny to lekkie zielonkawe ściany, oraz grafika na ścianie o typowo sielskim klimacie. Głównymi meblami jest szafka niska, szafki nocne oraz szafa zabudowana (poz wizualizacją). Oświetlenie to trzy lampy „druciane”, dwie na szafce, jedna wisząca kształtująca klimat.

projekt pokoju gościnnego, pokój wypoczynkowy

Pokój najstarszej córki to żywe kolory i piękne kute łóżko oraz meble z dębowego drewna. Całości dopełnia wykładzina położona w całym pomieszczeniu.

pokój nastolatki różowy pokójPokój małego dziecka jest niewielkim pomieszczeniem połączonym z sypialnią rodziców. Dominują tutaj barwy, kolory i postacie Disneya. Podłoga to krótkowłosa wykładzina dla izolacji cieplnej i utrzymania porządku. Przewijak składany na ścianie wg własnego projektu.

kącik dla dziecka

 

W miejscach takich jak klatka schodowa, czy przejścia na półpiętra również zastosowano grafiki i stonowane barwy, dla pełnej koegzystencji z drewnianymi detalami.
projekt klatki schodowej, schody w domu

 

Zainteresowany podobnym projektem? Zapraszamy